Kalite Poltikamız

Kalite Politikamız | Escaze MobilyaEscaze mobilya kaliteyi müsteri odakli bir persfektif ile sirket kültürünün ana ögesi haline getirmeyi hedefler. Bu dogrultuda tüm Escaze mobilya çalisanlari için kalite bir yasam biçimidir.


Üretim noktamiz sürekli olarak teknolojik gelismeleri takip edip, bu alandaki tecrübesiyle birlestirmekte bilgisayar destekli tasarim ve ar-ge çalismalariyla ürün henüz üretilmeden görsel ve ergonomik kalite konusunda taaviz vermeden seçkin kaliteli ahsap mobilyalari üretmektedir. Üretim satis ve satis sonrasi hizmetiyle de güven vermektedir. Üretim asamasinda kullandigimiz aparat, baglanti sistemleri ve mobilya aksesuarlarinin tamami kalite belgelidir.

Politikamiz her türlü müsteri talebi karsilayabilen güvenilir ve sürekli olan kaliteden ödün vermeyen sektöründe öncü olan gelisen teknolojiyi yakindan takip eden dürüstlüge ve satis sonrasi hizmete büyük önem veren zamani iyi planlayip kaliteyi ön planda tutarak hizli bir üretim sistemi uygulayan disa açik uluslar arasi bir türk firmasi olmaktir.

2 Yıl Garanti
Ürünlerimiz Escaze Mobilya güvencesi ile 2 Yıl garantilidir.

Dokun ve Hisset
Bizi ziyaret ederek ürünleri görebilirsiniz. Mobesko G Blok No:7

Güvenli Alışveriş
Alışverişleriniz 256bit SSL sertifikası ile korunmaktadır.

Tüm Türkiye'ye Teslimat
Türkiye'nin her yerine ürün teslimatı yapılmaktadır.