Kalite Politikamız

                                   Kalite Politikamız | Escaze MobilyaEscaze Mobilya kaliteyi, müşteri odaklı bir perspektif ile şirket kültürünün ana ögesi haline getirmeyi hedefler. Bu doğrultuda tüm Escaze Mobilya çalışanları için ''kalite'' bir yaşam biçimidir.

Üretim noktamız, sürekli olarak teknolojik gelişmeleri takip edip, bu alandaki tecrübesiyle birleştirerek, bilgisayar destekli tasarım ve AR-GE çalışmalarıyla ürün henüz üretilmeden görsel ve ergonomik kalite konusunda taaviz vermeden, seçkin kaliteli ahşap mobilyalar üretmektedir. Üretim, satış ve satış sonrası hizmetiyle de güven vermektedir. Üretim aşamasında kullandığımız aparatlar, bağlantı sistemleri ve mobilya aksesuarları tamamı kalite belgelidir.

Politikamız her türlü müşteri talebi karşılayabilen, güvenilir ve sürekli kaliteden ödün vermeyen, sektöründe öncü olan- gelişen teknolojiyi yakından takip eden, dürüstlüğe ve satış sonrası hizmete büyük önem veren, zamanı iyi planlayıp kaliteyi ön planda tutarak hızlı bir üretim sistemi uygulayan, dışa açık uluslar arası bir Türk firması olmaktır.


2 Yıl Garanti
Ürünlerimiz Escaze Mobilya güvencesi ile 2 Yıl garantilidir.

Dokun ve Hisset
Bizi ziyaret ederek ürünleri görebilirsiniz. Mobesko G Blok No:7

Güvenli Alışveriş
Alışverişleriniz 256bit SSL sertifikası ile korunmaktadır.

Tüm Türkiye'ye Teslimat
Türkiye'nin her yerine ürün teslimatı yapılmaktadır.